Onderstaand de uitslagen van wedstrijden van WV Snits. De uitslagen van de wedstrijden vanaf 2017 zijn ook te raadplegen via de website van Mylaps Sporthive.

6 juli 2017 - Omloop Gaast
24 juni 2017 - Criterium Berlikum
22 juni 2017 - Criterium Bolsward
10 juni 2017 - Tijdrit Makkum
28 mei 2017 - Willem Visser Memorial
5 mei 2017 - Criterium Sneek - De Domp
28 april 2017 - Omloop Folsgare
19 april 2017 - Tijdrit Luinjeberd
7 april 2017 - OFK Goenga
1 april 2017 - Tijdrit Warns
20 aug 2016 - Omloop Folsgare
2 jul 2016 - Omloop Workum
23 jun 2016 - Criterium Bolsward
18 jun 2016 - Criterium Berlikum
4 jun 2016 - Willem Visser Memoriam
20 mei 2016 - Tijdrit Nijland
3 mei 2016 - Criterium Sneek - de Domp
20 apr 2016 - Tijdrit Luinjeberd
17 apr 2016 - Omloop Blauwhuis
8 apr 2016 - OFK Goenga
2 apr 2016 - Tijdrit Warns
20 sep 2015 - Tijdrit(ploeg) Afsluitdijk
19 sep 2015 - Verf van der Feer Bokaal
13 sep 2015 - Omloop IJlst
5 sep 2015 - Omloop Oudemirdum (R.v.'t Klif)
29 aug 2015 - Omloop Folsgare
25 aug 2015 - Tijdrit Makkum
27 jun 2015 - Omloop Workum
25 jun 2015 - Criterium Bolsward
20 jun 2015 - Criterium Berlikum
12 jun 2015 - Tijdrit Oudemirdum
9 jun 2015 - OFK tijdrijden Pingjum
6 jun 2015 - Criterium Sneek
8 mei 2015 - Tijdrit Nijland
5 mei 2015 - Criterium Sneek - de Domp
22 apr 2015 - Tijdrit Luinjeberd
19 apr 2015 - Omloop Blauwhuis JEUGD
19 apr 2015 - Omloop Blauwhuis
10 apr 2015 - OFK Goënga
4 apr 2015 - Tijdrit Warns
2014 - Tijdritklassement
2014 - Clubklassement A&B
2014 - Voorjaarscompetitie
21 sept 2014 - Ploegentijdrit Afsluitdijk
20 sept 2014 - Verf van der Feer Bokaal
14 sept 2014 - Koppeltijdrit Stavoren
13 sept 2014 - Omloop Oudega
6 sept 2014 - Omloop Oosterend
30 aug 2014 - Omloop Folsgare
26 aug 2014 - Tijdrit Zurich
28 jun 2014 - Omloop Workum
26 jun 2014 - Criterium Bolsward
21 jun 2014 - Criterium Berlikum
11 jun 2014 - Tijdrit Oudemirdum
7 jun 2014 - "Sneek - wielerbaan"
27 mei 2014 - OFK tijdrijden Pingjum
9 mei 2014 - Tijdrit Nijland
5 mei 2014 - Criterium Sneek - De Domp
27 apr 2014 - Omloop Blauwhuis      JEUGD
27 apr 2014 - Omloop Blauwhuis
23 apr 2014 - Tijdrit Luinjeberd
11 apr 2014 - OFK Goenga
5 apr 2014 - Tijdrit Warns
2013 - Tijdritklassement
2013 - Clubkampioenschappen 2013 A en B competitie
2013 - Voorjaarscompetitie
21 sep 2013 - Chessa bokaal 
15 sep 2013 - Ploegentijdrit Marknesse 
14 sep 2013 - Omloop Folsgare
8 sep 2013 - Koppeltijdrit Stavoren
31 aug 2013 - "Ronde van 't Klif - Oudemirdum -> niet verreden"
27 aug 2013 - Tijdrit Zurich
24 aug 2013 - Omloop Balk -> niet verreden
10 aug 2013 - Sneekweekwielerronde
6 jul 2013 - jeugdwedstrijd de Munt Emmeloord
29 jun 2013 - Omloop Workum
27 jun 2013 - Criterium Bolsward
22 jun 2013 - Criterium Berlikum
15 jun 2013 - Willem Visser Memoriam en jeugdcompetitie WV Snits & FTC Marknesse "
14 jun 2013 - Tijdrit Oudemirdum
7 jun 2013 - OFK tijdrijden Pingjum
18 mei 2013 - jeugdwedstrijd de Munt Emmeloord
17 mei 2013 - Tijdrit Nijland
3 mei 2013 - Ronde van Sneek
28 apr 2013 - Omloop Blauwhuis
24 apr 2013 - Tijdrit Luinjeberd
19 apr 2013 - OFK Goenga
6 apr 2013 - Tijdrit Warns
7 apr 2012 - Tijdrit Warns
13 apr 2012 - OFK Goenga
19 apr 2012 - Tijdrit Luinjeberd
22 apr 2012 - Omloop Blauwhuis
5 mei 2012 - Ronde van Sneek
25 mei 2012 - Tijdrit Nijland
8 jun 2012 - OFK tijdrijden Pingjum
15 jun 2012 - Tijdrit Oudemirdum
23 jun 2012 - Criterium Berlikum
28 jun 2012 - Criterium Bolsward
30 jun 2012 - Omloop Workum
6 jul 2012 - Omloop Folsgare
14 jul 2012 - Willem Visser Memoriam en jeugdcompetitie WV Snits & FTC Marknesse
11 aug 2012 - Sneekweek Wielerronde
25 aug 2012 - Omloop Balk
4 sep 2012 - Tijdrit Zurich
8 sep 2012 - Omloop Oudemirdum
23 sep 2012 - Koppeltijdrit Stavoren
23 sep 2012 - Ploegentijdrit Stavoren
29 sep 2012 - Chessa bokaal
2012 - Voorjaarscompetitie
2012 - Clubkampioenschappen 2012 A en B competitie
2012 - Tijdritklassement
2 apr 2011 - Tijdrit Warns
8 apr 2011 - OFK Goenga
13 apr 2011 - Tijdrit Luinjeberd
5 mei 2011 - Criterium Sneek
20 mei 2011 - Tijdrit Nijland
11 jun 2011 - Tijdrit Mildam
17 jun 2011 - Tijdrit Oudemirdum
23 jun 2011 - Criterium Bolsward
25 jun 2011 - Criterium Berlikum
26 jun 2011 - Willem Visser Memoriam + jeugdtijdrit Schuttersveld
2 jul 2011 - Omloop Workum
6 jul 2011 - OFK tijdrijden Pingjum
16 aug 2011 - Tijdrit Zurich
20 aug 2011 - Criterium Balk
10 sep 2011 - Ronde v. Oudemirdum (twee-daagse met Blauwhuis)
11 sep 2011 - Omloop Blauwhuis (twee-daagse met Oudemirdum)
17 sep 2011 - Omloop Folsgare
25 sep 2011 - Koppeltijdrit Stavoren
24 sep 2011 - Chessabokaal + jeugdtijdrit schuttersveld
2011 - Clubkampioenschappen
2011 - Tijdritklassement
3 apr 2010 - Tijdrit Warns
9 apr 2010 - OFK Goenga
14 apr 2010 - Tijdrit Luinjeberd
5 mei 2010 - Ronde van Sneek
21 mei 2010 - Tijdrit Nijland
29 mei 2010 - Omloop Blauwhuis
12 jun 2010 - Tijdrit Mildam
18 jun 2010 - Tijdrit Oudemirdum + NK Handbiken
25 jun 2010 - Heamielronde Bolsward
27 jun 2010 - Willem Visser Memoriam
5 jul 2010 - OFK tijdrijden Pingjum
16 aug 2010 - Tijdrit Zurich
20 aug 2010 - Omloop Folsgare
21 aug 2010 - Criterium Balk
4 sep 2010 - Ronde van 't Klif
19 sep 2010 - Koppeltijdrit Stavoren
25 sep 2010 - Ploegentijdrit Bant
3 okt 2010 - Chessabokaal 2010
2010 - Eindstand Voorjaarscompetitie
2010 - Eindstand Tijdritklassement
2010 - Eindstand Clubkampioenschap
4 apr 2009 - Tijdrit Warns
9 apr 2009 - OFK Goenga
15 apr 2009 - Tijdrit Luinjeberd
5 mei 2009 - Criterium te Sneek
29 mei 2009 - Tijdrit Nijland
6 juni 2009 - Tijdrit Mildam
13 juni 2009 - Omnium Blauwhuis
19 juni 2009 - Tijdrit Oudemirdum
25 juni 2009 - Heamielronde Bolsward
28 jun 2009 - Willem Visser Memoriam
14 aug 2009 - OFK tijdrijden Pingjum
18 aug 2009 - Tijdrit Zurich
21 aug 2009 - Omloop Folsgare
22 aug 2009 - Criterium Balk
29 aug 2009 - Wielerwedstrijd Sneek
30 aug 2009 - Chessa Ploegentijdrit Afsluitdijk
20 sep 2009 - Koppeltijdrit te Stavoren Bonificatieschema
2009 - Eindstand Voorjaarscompetitie
2009 - Eindstand Clubkampioenschap
2009 - Eindstand Tijdritklassement
5 apr 2008 - Tijdrit Warns
11 apr 2008 - OFK Goenga
18 apr 2008 - Tijdrit Luinjeberd
5 mei 2008 - Ronde van Sneek
22 mei 2008 - Ronde van Balk
30 mei 2008 - Tijdrit Nijland
7 juni 2008 - Tijdrit Mildam
20 juni 2008 - Tijdrit Oudemirdum
21 juni 2008 - Omloop Blauwhuis
26 juni 2008 - Hyundai Heamielronde Bolsward
28 jun 2008 - Willem Visser Memoriam
8 aug 2008 - OFK tijdrijden Pingjum
18 aug 2008 - Tijdrit Wons
22 aug 2008 - Omloop Folsgare
24 aug 2008 - Ploegentijdrit Afsluitdijk
21 sep 2008 - Koppeltijdrit te Oudega (GS)Bonificatieschema
2008 - Tussenstand interclub jeugd Veendam & Sneek
2008 - Eindstand Clubkampioenschap 2008
2008 - Eindstand Tijdritklassement
7 apr 2007 - Tijdrit Warns
20 apr 2007 - Tijdrit Luinjeberd
21 apr 2007 - OFK Goenga
5 mei 2007 - Ronde van Sneek
11 mei 2007 - Ronde van Balk
2 jun 2007 - Opening Wielerbaan Sneek
9 jun 2007 - Tijdrit Mildam
15 jun 2007 - Tijdrit Nijland
22 jun 2007 - Tijdrit Oudemirdum
28 jun 2007 - Ronde van Bolsward
4 jul 2007 - OFK tijdrijden Pingjum
17 aug 2007 - Omloop Folsgare
20 aug 2007 - Tijdrit Wons
2 sep 2007 - Ploegentijdrit Afsluitdijk
16 sep 2007 - Koppeltijdrit te Oudega (GS) "
2007 - Eindstand Clubkampioenschap
2007 - Eindstand Tijdritklassement
1 apr 2006 - Tijdrit Warns
15 apr 2006 - Omloop Goenga
21 apr 2006 - Tijdrit Luinjeberd
5 mei 2006 - Criterium Sneek
12 mei 2006 - Criterium Balk
3 jun 2006 - Tijdrit Mildam
9 jun 2006 - Tijdrit Nijland
22 jun 2006 - Ronde van Bolsward
30 jun 2006 - Tijdrit Oudemirdum
7 jul 2006 - Omloop Folsgare
12 jul 2006 - OFK tijdrijden Pingjum
21 aug 2006 - Tijdrit Wons
3 sep 2006 - Ploegentijdrit Afsluitdijk
10 sep 2006 - Koppeltijd St. Johannesga
2006 - Eindstand Tijdritklassement
2 apr 2005 - Tijdrit Warns
29 apr 2005 - Tijdrit Luinjeberd
14 mei 2005 - Tijdrit Mildam
18 mei 2005 - Criterium Sneek
27 mei 2005 - OFK tijdrijden Harlingen
10 jun 2005 - Tijdrit Nijland
23 jun 2005 - Criterium Bolsward
2 jul 2005 - Tijdrit Oudemirdum
8 jul 2005 - Omloop Folsgare
22 aug 2005 - Tijdrit Wons
27 aug 2005 - Omloop Balk
11 sep 2005 - Koppeltijd St. Johannesga
2005 - Klassement Omlopen en Criteria
2005 - Eindstand Tijdritklassement
2005 - Klassement Superprestige
3 apr 2004 - Tijdrit Warns
9 apr 2004 - Tijdrit Luinjeberd
25 apr 2004 - Centrumronde Sneek
5 mei 2004 - Ronde van Sneek
8 mei 2004 - OFK tijdrijden Harlingen
29 mei 2004 - Tijdrit Mildam
11 jun 2004 - Tijdrit Nijland
19 jun 2004 - Tijdrit Oudemirdum
24 jun 2004 - Wielerronde Bolsward
3 jul 2004 - Omloop Folsgare
21 aug 2004 - Tijdrit Paasloo (organisatie WV Driehoek)
23 aug 2004 - Tijdrit Makkum
28 aug 2004 - Omloop Balk
12 sep 2004 - Koppeltijdrit St. Johannesga
2004 - ZWH tijdrit
2004 - Tijdritklassement
5 apr 2003 - Tijdrit Warns
18 apr 2003 - Tijdrit Luinjeberd
5 mei 2003 - Criterium Sneek
9 mei 2003 - Tijdrit Nijland
17 mei 2003 - OFK tijdrijden Harlingen
7 jun 2003 - Tijdrit Mildam
18 jun 2003 - OFK Goenga
26 jun 2003 - Heamielronde Bolsward
27 jun 2003 - Tijdrit Oudemirdum
5 jul 2003 - Omloop St. Johannesga
16 aug 2003 - Omloop Folsgare
25 aug 2003 - Tijdrit Makkum
30 aug 2003 - Criterium Balk
7 sep 2003 - Koppeltijdrit St. Johannesga
2003 - Tijdritklassement
6 apr 2002 - Tijdrit Warns
19 apr 2002 - Tijdrit Luinjeberd
3 mei 2002 - Ronde van Sneek
18 mei 2002 - OFK tijdrijden Harlingen
31 mei 2002 - Tijdrit Nijland
8 jun 2002 - Tijdrit Mildam
19 jun 2002 - OFK Goenga
27 jun 2002 - Criterium Bolsward
29 jun 2002 - Tijdrit Oudemirdum
6 jul 2002 - 6e Haskeromloop
17 aug 2002 - Omloop Folsgare
26 aug 2002 - Tijdrit Makkum
31 aug 2002 - Criterium Balk
8 sep 2002 - Koppeltijdrit St. Johannesga
2002 - J.S. Klassement
2002 - Tijdritklassement
2002 - Klassement meest constante renner
7 apr 2001 - Tijdrit Warns
5 mei 2001 - Ronde van Sneek
12 mei 2001 - OFK tijdrijden Harlingen
1 jun 2001 - Tijdrit Nijland
13 jun 2001 - OFK Goenga
15 jun 2001 - Tijdrit Luinjeberd
23 jun 2001 - Tijdrit Mildam
7 jul 2001 - Haskeromloop Joure
14 jul 2001 - Tijdrit Oudemirdum
25 aug 2001 - Omloop Folsgare
27 aug 2001 - Tijdrit Makkum
1 sep 2001 - Criterium Balk
9 sep 2001 - Koppeltijdrit Vegelinsoord
15 sep 2001 - Criterium Koudum
2001 - Tijdritklassement
8 apr 2000 - Tijdrit Warns
2 jun 2000 - Tijdrit Nijland
16 apr 2000 - Tijdrit Luinjeberd
1 jul 2000 - Tijdrit Oudemirdum
10 sep 2000 - Koppeltijdrit Vegelinsoord
2000 - Tijdritklassement
2000 - Veteranenklassement
10 apr 1999 - Tijdrit Warns
18 apr 1999 - Tijdrit Luinjeberd
5 mei 1999 - Ronde van Sneek
15 mei 1999 - OFK tijdrijden Harlingen
25 jun 1999 - Omnium St. Nicolaasga
16 aug 1999 - Tijdrit Makkum
28 aug 1999 - Criterium Balk
4 sep 1999 - Criterium Koudum
12 sep 1999 - Gentlemens koppeltijdrit Vegelinsoord
1999 - Tijdritklassement
5 jun 1998 - Tijdrit Nijland
20 jun 1998 - Omloop St. Jut
4 jul 1998 - Tijdrit Oudemirdum
11 jul 1998 - Klassieker Wymbrits
17 jul 1998 - Omloop Balk
17 aug 1998 - Tijdrit Makkum
5 sep 1998 - Omloop Warns
13 sep 1998 - Gentlemens koppeltijdrit Vegelinsoord
1998 - Omloop Folsgare