Nieuws

Algemeen

WV Snits introduceert nieuwe clubkledinglijn

Met gepaste trots presenteren wij onze nieuwe clubkledinglijn! Onze dank gaat uit naar de sponsoren die dit mede mogelijk hebben gemaakt. In samenwerking met kledingpartner Kalas Sportswear is gekozen voor de volgende ontwerpen.

Een noviteit is dat er voor de heren en de dames binnen onze vereniging tegelijkertijd nieuwe clubkleding beschikbaar komt. Onze jeugdleden krijgen een forse korting op de nieuwe clubkleding, maar ook volwassen leden kunnen rekenen op een mooie reductie. Meer informatie over de bestelprocedure en de pasmomenten volgt spoedig!

De volgende ondernemingen hebben de ontwikkeling van de nieuwe clubkledinglijn mede mogelijk gemaakt: Bootsma Bouwbedrijf, Brandsma Koffie, Freez.it, Kalas Sportswear, KMC Chain, Rijwielhandel de Kroon, NEWSPEED, Verf van der Feer en Vlagsma Tegelwalhalla.

Meer nieuws